Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сінгапурі за творцем "економічного дива" будуть тужити тиждень

Політика кремують.

Прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун оголосив про початок тижневої жалоби за померлим батьком-засновником держави Лі Куан Ю, яка триватиме до 29 березня.

Про це він повідомив у Facebook.

За його словами, на знак поваги будуть приспущені державні прапори, а тіло померлого після проведення сімейного поминального обряду буде перевезено в будівлю парламенту Сінгапуру. Протягом трьох днів громадяни міста-держави зможуть попрощатися з екс-прем'єром країни.

Церемонія похорону Лі Куан Ю відбудеться 29 березня на території Національного університету Сінгапуру. Після нього тіло політика кремують.

91-річний Лі Куан Ю помер напередодні в лікарні, де проходив лікування від серйозної легеневої інфекції. Він очолював уряд країни з моменту здобуття незалежності від Великобританії в 1959 році до 1990 року. Він зіграв ключову роль в сінгапурському "економічному диві", забезпечивши зростання ВВП в 15 разів тільки за період з 1960 по 1980 рік. За час його правління в країні проводилися неоліберальні ринкові реформи одночасно з придушенням свободи зібрань і боротьбою з "політикою ідеологій".

18 березня стан його здоров'я різко погіршився у зв'язку з інфекційним захворюванням, після цього воно залишалося критичним. Тоді ж ЗМІ поширили неправдиву інформацію про смерть творця "економічного дива" Сінгапуру.

Post by Lee Hsien Loong.

Залиште свій коментар

Вибір редакції