У Сирії літаки розбомбили мечеть під час вечірньої молитви, загинули більше 40 людей

У Сирії літаки розбомбили мечеть під час вечірньої молитви, загинули більше 40 людей

Фото: Facebook.com/Radio Free Syria

Десятки людей отримали поранення.

Військові літаки влучили у мечеть в утримуваному повстанцями селі Аль-Джина біля Алеппо в Сирії. Внаслідок авіаударів загинули щонайменше 42 людини і десятки отримали поранення.

Про це повідомляє Сирійська обсерваторія з прав людини, яка відслідковує сирійську війну через мережу контактів по свій країні, передає Reuters.

Правозахисники повідомляють, що бомби впали на мечеть, коли вона була переповнена людьми під час вечірньої молитви.

Село Аль-Джина розташоване в одному з головних районів Сирії, утримуваних повстанцями. Сирійські урядові та російські військові провели безліч повітряних ударів в провінціях Ідліб і Алеппо під час війни. Очолювана Сполученими Штатами коаліція також здійснює там авіа удари в останні місяці, орієнтуючись на джихадистів, які до минулого року були філією "Аль-Каїди".

Нагадаємо, у грудні 2016 року cирійська урядова авіація розбомбила джерела водопостачання Дамаска, залишивши без води близько 5,5 мільйона осіб. Згідно з доповіддю комісії ООН, що займалася розслідуванням, є свідчення того, що водонапірна станція була пошкоджена в результаті як мінімум двох авіаударів. Окрім цього, сирійська авіація розбомбила шкільний комплекс у провінції Ідліб у жовтні, хоча Дамаск і відкидає ці звинувачення.

Жахливі кадри наслідків авіаударів по Сирії потрапили в Мережу

Жахливі кадри наслідків авіаударів по Сирії потрапили в Мережу

Повʼязані теми:

Наступна публікація