У Сирії опозиціонери спалили російські прапори

Представники сірійської опозиції, які відвідали напередодні російську столицю, назвали політику Москви "незрозумілою і суперечливою".

У Сирії маніфестанти спалили російські прапори на знак протесту проти позиції Росії, яка перешкоджає запровадженню міжнародних санкцій проти уряду Башара Асада.

Представники сірійської опозиції, які відвідали напередодні російську столицю, назвали політику Москви "незрозумілою і суперечливою".

Тим часом Ліга арабських держав виступила за негайне припинення насильства в Сирії і за якнайшвидший початок національного діалогу. ЛАГ має намір відправити в країну групу експертів для перевірки того, як реалізуються реформи, проведення яких пообіцяв сирійський президент Башар Асад.

У той же час Ліга виступає проти будь-якого іноземного втручання в сирійські справи.

Як відомо, за даними ООН, кількість жертв зіткнень в Сирії зросло до 2,6 тисячі чоловік. Натомість влада Сирії заявляє про 1,4 тисячі загиблих, половина з яких - поліцейські та військові.

Наприкінці серпня президент Сирії Башар аль-Асад застеріг інші країни від військового вторгнення, заявивши, що будь-який напад буде відбито. Напередодні Росія не погодилася із закликами президента США і глав європейських країн до сірійського лідера покинути свій пост.

З початку березня в Сирії проходять акції протесту, учасники яких, як заявляє опозиція, вимагають політичних реформ і відставки президента Башара Асада. За даними влади, ситуацію в країні намагаються дестабілізувати ісламісти.

Читайте також:

Влада Сирії спростовує дані ООН про кількість загиблих у зіткненнях

США засудили вбивство правозахисника у Сирії

Сутички в Сирії стають жорстокішими

Сирія стає "другою Лівією"

ВідеоУ Сирії опозиціонери спалили російські прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: