Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії під час обстрілу автобуса були поранені російські журналісти

Телевізійники поверталися зі знімання сюжетів про Східну Гуту.

У Сирії невідомі обстріляли зі стрілецької зброї автобус, у якому після підготовки сюжетів про Східну Гуту поверталися працівники російських телеканалів.

Про це повідомляє Міноборони РФ, пишуть "РИА Новости".

"11 квітня близько 18:20 (за московським часом) автобус з російськими журналістами, що поверталися після підготовки сюжету про ситуацію в Східній Гуті (Сирія) був обстріляний невідомими особами зі стрілецької зброї", - говориться в повідомленні Міноборони Росії.

Під час обстрілу легкі поранення ніг отримали кореспондент телеканалу НТВ Олексій Івлєв, оператор телеканалу "Росія 1" Михайло Віткін та оператор телеканалу "Звезда" Владислав Додонов.

"Усім журналістам лікарі російського Центру примирення на місці негайно надали всю необхідну медичну допомогу. Загрози їхньому життю немає", - запевнили в Міноборони РФ.

Нині поранених журналістів евакуйовують до медичного госпіталю для проходження необхідного лікування.

Тим часом російські військові відзвітували, що "не знайшли слідів отруйних речовин" на місці хіматаки в Сирії. Також у Кремлі вважають, що США вигадали привід для удару по Сирії.

ВідеоТрамп попередив Москву про серйозні воєнні плани американців у Сирії

Тричі після атаки на Сирію Радбез ООН збирався на засідання, і тричі Росія блокувала резолюції, в яких пропонувалося принаймні розслідувати напад. У Білому домі вирішили покарати Асада та Путіна власними силами.

Трамп попередив Москву про серйозні воєнні плани американців у Сирії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції