У Сирії повстанці збили урядовий військовий літак і захопили у полон пілота

Дата публікації
Перегляди
5971
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Це був літак МіГ російського виробництва.

На півдні Сирії впав урядовий військовий літак. Підтримувані Заходом повстанці заявляють, що збили винищувач і захопили у полон його пілота, який встиг катапультуватися.

Про це повідомляє Reuters.

Сирійський державний телеканал "Іхбарія" повідомив, що літак зазнав катастрофи і наразі ведеться розслідування інциденту. Про долю пілота не згадувалося.

Повстанці оприлюднили фотографії пілота, якого вони називають майором Алі аль Хілва, із синцями на обличчі, а також уламки винищувача. За їхніми словами, це був побудований у Росії МіГ, літак збили зенітними гарматами.

Інцидент стався у сільській місцевості провінції Швейда на півдні Сирії біля кордону з Йорданією.

"Пілот лікується від ран, і ми його допитуємо", - сказав Юніс аль-Саламех, представник "Осуда аль Шаркія", однієї з двох основних груп повстанців, що діють у цьому районі.

Слідча ООН по Сирії заявила, що зібраних доказів достатньо для доведення провини Башара Асада

Слідча ООН по Сирії заявила, що зібраних доказів достатньо для доведення провини Башара Асада
 

Нагадаємо, у липні Вашингтон і Москва домовилися про створення на південному заході Сирії трьох зон перемир'я. Перемир'я почало діяти 9 липня опівдні за часом Дамаска. США і Росія взяли на себе зобов'язання забезпечити режим припинення вогню та гуманітарний доступ. На перших порах безпека навколо цієї зони деескалації забезпечуватиметься з використанням сил і засобів російської військової поліції та в координації з йорданцями й американцями.  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5971
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація