У Сирії в заворушеннях загинули близько 20 демонстрантів

Сирійська армія, ймовірно, готується до штурму міста Баніяс. За словами місцевих жителів, армійські підрозділи дислоковані зараз всього в чотирьох кілометрах від міста.

Більше 20 маніфестантів, які вимагають відставки президента Сирії Башара Асада та проведення реформ, загинули в п'ятницю в сутичках із силами правопорядку. Про це повідомили сирійські правозахисники.

"На даний момент підтверджена загибель шести чоловік у місті Хама і 15 в місті Хомс", - заявив правозахисник Аммар Курабі.

За його словами, сирійська армія, ймовірно, готується до штурму міста Баніяс. За словами місцевих жителів, армійські підрозділи дислоковані зараз всього в чотирьох кілометрах від міста.

Як відомо, антиурядові протести в Сирії почалися в середині березня в місті Дера. Пізніше акції протесту перекинулися в ряд інших регіонів країни, зокрема, міста Латакію, Баніяс, Хомс, Хама і передмістя Дамаску

У ході зіткнень маніфестантів з співробітниками правоохоронних органів у Сирії, за даними опозиції, загинули більше 500 осіб. У свою чергу, за офіційними даними, з початку "насильства, розв'язаного найманцями проти безпеки громадян і батьківщини", загинули 70 цивільних осіб і більше 80 солдатів і поліцейських.

Протести опозиціонерів в Сирії тривають, незважаючи на оголошену урядом широкомасштабну програму реформ. Зокрема, в країні скасовано надзвичайний стан, що було одним з основних вимог опозиції.

Найближчим часом буде, як очікується, скасовано положення конституції, згідно з яким правляча партія арабського соціалістичного відродження (Баас) є "керівною і спрямовуючою силою в суспільстві".

Сірійська влада покладає відповідальність за заворушення в країні на "озброєних бандитів", що користуються підтримкою "зовнішніх сил".

Читайте також:

З бунтівного сирійського міста почали виводити війська

Сирійська влада кинула на мітингувальників танки і БТРи

Сирійська влада зважилася на переговори з опозицією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: