У Сирії в зіткненнях прихильників і противників влади загинули 30 осіб

Приводами для зіткнень алавітів (прихільників президента Асада) і опозиційно налаштованих сунітів стали нещодавнє викрадання і вбивство трьох прихильників правлячого режиму.

Щонайменше 30 осіб було вбито протягом доби у Сирії, в місті Хомс в зіткненнях між алавітами (прихільники одного з напрямків ісламу – ред.), що підтримують президента Башара Асада і опозиційно налаштованими суннітами. Про це повідомляють місцеві правозахисні організації.

Приводами для зіткнень стали нещодавнє викрадання і вбивство трьох прихильників правлячого режиму. Спочатку протиборчі сторони закидали один одного каменями, а згодом застосовували вогнепальну зброю.

Сирійські сили безпеки, що знаходилися в місті, не вжили жодних заходів для запобігання бойні.

На думку правозахисників, подібні інциденти, в першу чергу, вигідні противникам сирійської революції, так як можуть трансформувати її в повноцінну громадянську війну.

Протяг ом останніх днів обстановка в Сирії залишається вкрай напруженою. 15 липня по всій країні пройшли рекордні за кількістю учасників акції протесту, в ході розгону яких були вбиті кілька десятків людей.

Масові виступи з вимогами відставки президента країни Башара Асада та проведення демократичних реформ тривають в Сирії з квітня 2011 року. За приблизними оцінками, жертвами протистояння в країні за кілька місяців стали близько півтори тисячі осіб.

Читайте також:

Опозиція Сирії створила "Раду національного порятунку"

У Сирії силовики відкрили вогонь по демонстрантах

Прихильники президента Сирії розгромили посольство США

Євросоюз засудив владу Сирії за "репресії та насильство"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: