У Сирії війська Асада використовують проти мирного населення бочкові і напалмові бомби

Найбільш інтенсивним ударам піддався район Меншийя, в якому у результаті бомбардувань знищено безліч будинків.

Режим Башара Асада продовжує піддавати інтенсивному обстрілу й бомбардуванням місто Дераа - адміністративний центр однойменної провінції на південному сході Сирії.

Про це агентству Anadolu заявивла прес-секретар Управління цивільної оборони Дераа Амір Абу Зейд.

Окрім бочкових бомб, сирійський режим застосовує проти мирного населення Дераа напалмові бомби.

Напередодні військово-повітряні сили режиму Асада скинули напалмові бомби на населені пункти у передмісті Дераа, внаслідок чого поранення отримали щонайменше 10 осіб. Найбільш інтенсивним ударам піддався район Меншийя, в якому у результаті бомбардувань знищено безліч будинків.

Адміністративний центр провінції Дераа розділено на дві частини: на півночі - Дераа Махата (Нове місто), на півдні - Дераа Белед (Старе місто). Режим Асада контролює велику частину території Дераа Махата. 45 відсотків території Дераа контролює озброєна опозиція.

Фотогалерея Сефлі із російськими військовими та триколори РФ: Reuters показало евакуцію із сирійського міста (17 фото)

Нагадаємо, що раніше підтримувані США сирійські повстанці звільнили від терористів "ІД" перші два райони міста Ракка - головного "оплоту" ісламістів у Сирії.

Союз арабських та курдських підрозділів "Демократичні сили Сирії" (SDF) заявив, що звільнив район аль-Мішлаб на сході Ракки, а також район аль-Сабахія на заході міста.

ВідеоСША почали постачати озброєння сирійським курдам, які намагаються відбити в ІДІЛ місто Ракка

Залиште свій коментар