Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Сирії загинув кримський військовий, який служив у ВМФ Росії – Reuters

Наголошується, що військовий потрапив під обстріл.

В Сирії загинув російський морський піхотинець Сергій Бордов.

Про це повідомляє агентство Reuters з посиланням на його колишнього товариша по службі В'ячеслава Павлюченка і джерело, близьке до російського Чорноморського флоту.

"Вони потрапили під обстріл. Двоє військових і двоє сирійських загинули", – розповів Павлюченко.

При цьому, він не уточнив імені другого загиблого.

Агентство повідомляє, що вони потрапили під обстріл 18 квітня. Як очікується, тіло загиблого морпіха доправлять до окупованого Криму, місто Севастополь 21 квітня, наступного дня в Сімферополі повинен пройти його похорон.

Варто відзначити, що Reuters називає Бордова майором, який служив у ВМФ. Найімовірніше, мова йде про капітана третього рангу (аналог звання майора в сухопутних військах і авіації).

Павлюченко також повідомив, що два роки тому Бордов керував приватною компанією, що займалася розвідкою. Чим цього разу займався в Сирії його колишній товариш, він сказати не зміг.

Нагадаємо, 18 квітня повідомлялося, що в Сирії загинули двоє російських контрактників — Олексій Сафонов і Володимир Плутинский. Також повідомляється і про загибель Михайла Нефедова, про що раніше заявила група незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team.

Залиште свій коментар

Вибір редакції