У Сирії загинув російський найманець, який раніше воював на Донбасі - ЗМІ

Ймовірно загиблий військовослужбовець був членом угрупування "Вагнера".

В Росії поховали ще одного військовослужбовця Олександра Сагайдака, який, перш ніж загинути в Сирії, воював на Донбасі. Про це повідомляє "Фонтанка".

За інформацією видання, у 90-тих він служив у прикордонних військах РФ в Таджикистані. А в січні 2016 року Сагайдак був затриманий поліцією за зберігання зброї і боєприпасів. Він був заарештований і перебував під вартою до літа 2016 року, коли був звільнений під підписку про невиїзд.

У 2016 році звільнившись із СІЗО, він поїхав в табір підготовки до Краснодарського краю.

Зазначається, що в селищі Молькіно Краснодарського краю знаходилася база підготовки неформального військового формування, відомого, як "ПВК Вагнера", бійці якого, за численними свідченнями, брали участь в бойових діях на території Південного Сходу України і в Сирії.

Також колега загиблого Юлія Лагода засвідчила, що він приймав участь у бойових діях на Донбасі.

"Перебування на Донбасі неслабо надломило його. Він уже так і не зміг повернутися до звичайної нормального життя будинку - ні в родині, ні в роботі. Тому - як наслідок - Сирія. Це тільки в новинах там все добре і легко - ми тільки літаємо і бомбимо, звільняємо, так би мовити, від ІД. Але це неправда - там гинуть люди кожен день. Там і загинув Олександр Сагайдак - мій дорогий друг", - сказала подруга Сагайдака.

Нагадаємо, раніше російський військовий з Тольятті Василь Юрлін, який, ймовірно, був членом угрупування найманців "Вагнера", загинув в Сирії. Зазначається, що він служив за контрактом.

Варто зазначити, раніше російське видання Фонтанка.ru влаштувало журналістське розслідування і дізналася, хто насправді воює на Сході України і в Сирії і які реальні цифри загиблих в результаті війни. Йдеться насамперед про "ПВК Вагнера". Батальйон "ПВК Вагнера" юридично не існує, тому що в Росії немає закону про приватні військові компанії або громадські організації, які можуть мати важке піхотне озброєння і бронетехніку.

Пізніше Агентство Reuters опублікувало розслідування про російських найманців з групи "Вагнера", які воювали на Донбасі, а потім були вбиті під час боїв в Сирії.

Самого лідера найманців "Вагнера" застали на кремлівському прийомі 9 грудня. Повідомляється, що президентський прийом відбувся в Георгіївському залі Кремля, на нього були запрошені понад 300 військових і цивільних осіб, які "виявили особливу мужність і героїзм". 

Залиште свій коментар