У Сирії закидали камінням російсько-турецький патруль. В Мережі опублікували відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сирійці скандували гасла з закликами до військових забиратися геть.

Турецькі та російські війська 5 листопада почали своє друге спільне патрулювання на півночі Сирії поблизу міста Кобань. Сирійці виступили проти проходження турецьких і російських військових по території їхніх поселень і закидали бронемашини патруля камінням.

Відео інциденту опублікувало видання CGTN America.

Люди також скандували гасла з закликами до військових забиратися геть. Протестувальникам вдалося зупинити два російських бронетранспортери, а кілька людей з них залізли на один з автомобілів військової поліції з російськими знаками відмінності.

Нагадаємо, "Військова поліція РФ" з турецькими військовими на початку листопада розпочали патрулювання в районі північного кордону Сирії. Колона російських і турецьких військ вийшла з пункту Дербес в п'ятницю 12.00. Протяжність маршруту складе 110 км. У складі колони - п'ять машин російських військових і чотири турецькі.

Раніше у Міністерстві оборони Туреччини відзвітували про припинення військової операції "Джерело миру" проти курдів на півночі Сирії. Це сталося після підписання меморандуму між РФ та Туреччиною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції