У сирійській Східній Гуті використали хімічну зброю - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
3736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У сирійській Східній Гуті використали хімічну зброю - ЗМІ

Фото: Reuters

Одна дитина померла.

У сирійській Східній Гуті застосували хімічну зброю.

Про це інформує сирійсько-американське медичне товариство, чиї співробітники працюють у Східній Гуті, - в одну з лікарень міста потрапило від 14 до 16 осіб із симптомами отруєння хімічною речовиною - ймовірно, хлором, - пише ВВС.

Серед постраждалих - чоловіки, жінки і діти. За даними організації, одна дитина померла.

У центрі моніторингу порушень прав людини, що базується в Англії, підтверджують, що в одну з лікарень Східної Гути надійшли пацієнти, яким важко дихати, однак поки підтвердити хімічну атаку там не можуть.

Хоча вони підтвердили інформацію про загибель дитини.

У Східній Гуті за тиждень загинули майже півтисячі людей

У Східній Гуті за тиждень загинули майже півтисячі людей

13 січня 2018 року під час атаки сил Асада в сирійській провінції Східна Гута проти мирного населення застосували отруйний газ та повторили атаку 22 січня. Після цього держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Кремль разом із режимом Башара Асада несе відповідальність за загибель людей.

Нагадаємо, що 4 квітня 2017 року Сирійський центр моніторингу за дотриманням прав людини повідомив, що жителі міста Хан-Шейхун на північному заході провінції Ідліб зазнали хімічної атаки. В результаті загинули понад 70 осіб, в тому числі 27 дітей.

Сирійський уряд і Міністерство оборони РФ заявили про непричетність до використання боєприпасів з отруйними речовинами в місті Хан-Шейхун.

У відповідь на хімічну атаку вночі проти 7 квітня американські військові здійснили обстріл авіабази сирійських урядових військ в провінції Хомс за допомогою ракет Томагавк.

Використання хімічної зброї заборонене Конвенцією про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та її знищення від 1993 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3736
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація