У Словаччині колишній військовий зізнався у резонансному вбивстві журналіста та його нареченої

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Замовником цього вбивства вважають одного з найбагатших бізнесменів країни.

Колишній військовий словацької армії Мірослав Марчек зізнався у резонансному вбивстві журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його нареченої Мартіни Кушнірової.

Про це повідомляє словацьке видання Aktuality.

Зазначається, що Марчек зізнався у скоєному під час допиту правоохоронців. За його словами, саме він був виконавцем убивства. Марчек також розповів деталі злочину, зокрема і вказав на місце, де позбувся зброї.

Марчек разом зі ще трьома затриманими є підозрюваними у цій справі. Замовником резонансного вбивства вважають одного із найбагатших бізнесменів країни Маріана Кочнера, якого вважають досить близьким до тодішньої влади Словаччини.

Нагадаємо, 27-річного Яна Куцяка, котрий проводив гучні антикорупційні журналістські розслідування, та його дівчину вбили між 22 та 25 лютого в будинку в населеному пункті Велка Мача неподалік міста Трнава, за 50 кілометрів від Братислави. Причиною смерті стали вогнепальні поранення: журналісту куля влучила в груди, його нареченій - у голову. Куцяк проводив розслідування про можливу причетність італійської мафії до корупції в уряді Роберта Фіцо.

Після убивства у Братиславі пройшли демонстрації із вимогою до керівників поліції та МВС піти у відставку. В результаті словацький прем'єр Фіцо та міністр внутрішніх справ Роберт Калінак залишили свої посади.

ВідеоДесятки тисяч людей вийшли на мітинги у Словаччині в річницю гучного вбивства журналіста-розслідувача

Демонстрацію влаштували у річницю смерті Яна Кучака і його подруги Мартіни Куснірови. Їх застрелили минулоріч у власному будинку. Журналіст проводив корупційне розслідування щодо уряду країни і досліджував, зокрема, зв'язки політиків з італійськими бандитами. Гучне вбивство призвело до масштабних протестів.

Десятки тисяч людей вийшли на мітинги у Словаччині в річницю гучного вбивства журналіста-розслідувача

Залиште свій коментар

Вибір редакції