Перейти до змісту
У Словаччині олігарху висунули звинувачення в замовленні резонансного вбивства журналіста

Він був фігурантом журналістських розслідувань.

Словацькі правоохоронці висунули звинувачення одному із найбагатших бізнесменів країни Маріану Кочнеру у замовленні резонансного вбивства журналіста Яна Куцяка та його дівчини.

Про це повідомляє словацьке видання Aktuality.

Зазначається, що правоохоронці висунули офіційні звинувачення 8 березня – більше, ніж через рік після резонансного вбивства.

Сам Кочнер був фігурантом антикорупційних розслідувань журналіста.  Він навіть подавав заяви до поліції через погрози з боку бізнесмена, однак справу правоохоронці закрили. Кочнера вважають досить наближеним до чинної владної партії у Словаччині.

Нагадаємо, 27-річного Яна Куцяка, котрий проводив гучні антикорупційні журналістські розслідування, та його дівчину вбили між 22 та 25 лютого в будинку в населеному пункті Велка Мача неподалік міста Трнава, за 50 кілометрів від Братислави. Причиною смерті стали вогнепальні поранення: журналісту куля влучила в груди, його нареченій - у голову. Куцяк проводив розслідування про можливу причетність італійської мафії до корупції в уряді Роберта Фіцо.

Після убивства у Братиславі пройшли демонстрації із вимогою до керівників поліції та МВС піти у відставку. В результаті словацький прем'єр Фіцо та міністр внутрішніх справ Роберт Калінак залишили свої посади.

Відео Десятки тисяч людей вийшли на мітинги у Словаччині в річницю гучного вбивства журналіста-розслідувача

Демонстрацію влаштували у річницю смерті Яна Кучака і його подруги Мартіни Куснірови. Їх застрелили минулоріч у власному будинку. Журналіст проводив корупційне розслідування щодо уряду країни і досліджував, зокрема, зв'язки політиків з італійськими бандитами. Гучне вбивство призвело до масштабних протестів.

Десятки тисяч людей вийшли на мітинги у Словаччині в річницю гучного вбивства журналіста-розслідувача

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин