Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мітингувальники вимагають знайти і покарати винних у вбивстві.

У Словаччині у 25 містах десятки тисяч людей вийшли на марш пам’яті убитого журналіста. Вони вимагають від влади якнайшвидшого розслідування убивства журналіста-розслідувача Яна Куцяка та його нареченої. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Тим часом у селі Штявнік відбулося поховання Яна Куцяка. Журналіста поховали у костюмі, в якому він збирався одружитися  з вбитою разом із ним нареченою Мартіною Кушніровою. Дівчину поховали днем раніше, також у весільній сукні, передає Радіо Свобода.

Напередодні поліція відпустила усіх сімох затриманих, які могли бути причетними до вбивства. Пояснюють, фактів, необхідних для висунення обвинувачень, не знайшли, а тримати під вартою їх довше 48 годин не мають права.

Куцяк розслідував зв’язки керівної партії з мафією та викривав корупційні схеми. Його останній незавершений матеріал був про діяльність італійської мафії в східній Словаччині та її можливі зв’язки з людьми, близькими до прем’єра Роберта Фіцо.

ВідеоУ 25 містах Словаччини провели мітинги з вимогою розслідування убивства журналіста Яна Куцяка

Люди вимагають від влади якнайшвидшого розслідування убивства Яна КУцяка та його нареченої. Його останній незавершений матеріал був про діяльність італійської мафії та її можливі зв’язки близькими до прем’єра Роберта Фіцо. Напередодні поліція відпустила усіх 7 затриманих, які могли бути причетними до убивства.

У 25 містах Словаччини провели мітинги з вимогою розслідування убивства журналіста Яна Куцяка

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції