Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Словаччині поліція затримала підозрюваного у вбивстві журналіста-розслідувача

Поліція провела кілька рейдів, в ході яких були вилучені боєприпаси і зброю.

Поліція Словаччини затримала підозрюваного у зв'язку з убивством відомого журналіста-розслідувача Яна Кучака і його дівчини.

Про це інформує Aktuality.sk.

"Поліція має в своєму розпорядженні інформацію про те, що нібито в п'ятницю дві людини, які вже давно підозрюються у вчиненні злочинів, пов'язаних з наркотиками, говорили про те, що необхідно взяти зброю і їхати в село Велька Мача", - йдеться в повідомленні.

У цьому селі був убитий журналіст.

Поліція також провела кілька рейдів, в ході яких були вилучені боєприпаси, зброю та заарештований підозрюваний.

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий сплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

ВідеоНевідомі вбили словацького журналіста через його професійну діяльність

Тіла 27-річного репортера Яна Кучака та його дівчини знайшли в будинку за 65 кілометрів від Братислави. Обоє мали вогнестрільні поранення. У поліції певні - так злочинці помстилися журналістові за його роботу. Найчастіше героями матеріалів Кучака були відомі бізнесмени, які, за даними загиблого, мали тісні зв’язки із керівною соціал-демократичною партією та організованими злочинними угрупованнями.

Невідомі вбили словацького журналіста через його професійну діяльність

Нагадаємо, що в Україні відомого журналіста Георгія Гонгадзе вбили 2000-го року. Замовників убивства досі не назвали. Гонгадзе поховали 22 березня 2016 року в Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції