Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Словенії планують надавати громадянам сертифікати на відпочинок

У Словенії планують надавати громадянам сертифікати на відпочинок

Неповнолітні отримають ваучери на 50 євро, а дорослі - на 200.

Словенська влада незабаром хоче надати громадянам сертифікати на відпочинок - туристичні ваучери від держави.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Зазначається, що неповнолітні отримають ваучери на 50 євро, а дорослі - на 200. Їх можна буде використати до кінця року під час відпочинку всередині країни. Наприклад, для оплати готелю чи сніданку. 

Аби використати ваучер, достатньо буде лише назвати свій податковий номер і держава протягом восьми днів компенсує підприємцю вартість ваучера. На ініціативу влада виділить 345 мільйонів євро, аби підтримати внутрішній туризм. 

За підрахунками, під час відпочинку самі словенці можуть додатково витратити на різні послуги 172 мільйони євро. Це неабияк допоможе туристичній галузі, яка зазнала збитків під час пандемії.

Відео Влада Словенії надасть громадянам туристичні ваучери на відпочинок

Словенська влада незабаром хоче надати громадянам сертифікати на відпочинок. Неповнолітні отримають ваучери на 50, дорослі - на 200 євро. Їх можна буде використати до кінця року під час відпочинку всередині країни. На ініціативу влада виділить 345 мільйонів євро, все - аби підтримати внутрішній туризм.    

Влада Словенії надасть громадянам туристичні ваучери на відпочинок

Як повідомлялося, місцева влада острова планує доплачувати туристам половину вартості квитків на острів. Таким чином влада пропонує проєкт відновлення туризму на острові після закінчення пандемії коронавірусу. Крім того, будуть оплачувати частину рахунку за готель (кожну третю ніч), квитки до музеїв та місця археологічних розкопок.

Залиште свій коментар

Вибір редакції