У Солсбері чоловік намагався вкрасти Велику хартію вольностей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

45-річний чоловік намагався розбити скляний бокс, у якому зберігався документ, датований 1215 роком.

У Великій Британії зловмисник намагався вкрасти із собору у Солсбері першу "неписану" конституцію Англії - Велику хартію вольностей.

Про це інформує Sky News з посиланням на місцеву поліцію. 

"Чоловік, який відповідав опису, наданому свідками, був заарештований за підозрою у спробі крадіжки, володінні зброєю для нападу та завданні шкоди і взятий під варту у Мелкшемі для допиту", - йдеться у повідомленні.

45-річний чоловік намагався розбити скляний бокс, у якому зберігався документ, датований 1215 роком.

В результаті інциденту ніхто не постраждав, власне, як і сама Хартія.

Нагадаємо, що Велика хартія вольностей традиційно вважається першим юридичним документом, у якому закладено основи концепції прав людини, створено передумови для подальшого утвердження свободи і верховенства права.

ВідеоПутін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Зрадник Батьківщини та просто покидьок - уперше після отруєння екс-агента ГРУ Сергія Скрипаля 7 місяців тому про нього вирішив поговорити очільник Кремля. На бізнес-форумі Путіну поставили запитання про антиросійські санкції, а він раптом вибухнув емоційною промовою про колишнього колегу-розвідника. При цьому ветеран ФСБ порівняв шпигунську діяльність із проституцією.

Путін вперше прокоментував отруєння Скрипалів у Солсбері

Нагадаємо, правоохоронні органи Великої Британії 5 вересня оприлюднили фото та імена осіб, підозрюваних в отруєнні російського екс-розвідника Сергія Скрипаля і його доньки Юлії у Солсбері - ними виявились Олександр Петров і Руслан Боширов.

Після цього підозрювані дали інтерв'ю російському пропагандистському виданню Russia Today. Під час розмови вони розповіли, що начебто займаються підприємництвом, а в Солсбері їздили "як туристи", аби подивитися на пам'ятки і "відірватися". 

Спільне розслідування The Bellingcat і The Insider надали підтвердження того, що підозрювані в отруєнні Скрипалів росіяни насправді - співробітники російських спецслужб. Причетність до спецслужб підтверджує низка документів, а також прямих і непрямих свідчень. Також з'ясувалось, що паспорти обох мають практично ідентичні номери.

Bellingcat знайшов у діяльності ГРУшників із Солсбері й "український слід". Вони ідентифікували справжнє ім’я одного з них – Руслан Боширов виявився полковником ГРУ, якого насправді звуть Анатолій Чепіга. Окрім цього, він воював в Україні, за що отримав звання героя Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції