Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Солсбері почали знезаражування міста після отруєння Скрипаля

Експерти тестуватимуть матеріал на вміст отрути.

У британському місті Солсбері, де отруїли екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію, почалися заходи зі знезараження місцевості.

Про це повідомляє SkyNews.

До міста прибули три військові вантажівки. Вони почали роботи з очищення найбільш забруднених точок отрутою "Новачок". Солдати розгорнули два великі металеві контейнери для проведення робіт. 

Знезаражування полягатиме у збиранні частин землі, каміння та іншого, тестуванні їх на наявність отрути, потім очищенні місцевості і повторнеому тестуванні. 

Нагадаємо, спецслужби Великої Британії встановили особи підозрюваних у токсичному нападі на екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їхніх імен не розголошують, проте вважають, що вони пов'язані з Кремлем.

5 березня стало відомо, що у Великій Британії колишній російський розвідник Сергій Скрипаль потрапив у лікарню після серйозного отруєння невідомою речовиною. Дружина колишнього співробітника ФСБ Олександра Литвиненка заявила, що ситуація зі Скрипалем "дуже схожа на те, що сталося з її чоловіком". Як відомо, він помер 2006 року в результаті отруєння полонієм.

ВідеоБританські ЗМІ назвали ім'я людини, яку підозрюють у замаху на Скрипалів

Слідчі вважають, що екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїв 54-річний працівник ФСБ, який переховується під ім'ям Міхаїлс Савіцкіс. Загалом, на думку контр-терористичної поліції, за нападом у Солсбері стоїть група з шести осіб.

Британські ЗМІ назвали ім'я людини, яку підозрюють у замаху на Скрипалів

14 березня прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей оголосила про вислання з країни 23 дипломатів РФ і про скасування візиту глави російського МЗС Сергія Лаврова у країну через отруєння в Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля. У відповідь РФ оголосила персонами нон ґрата 23 британських дипломатів. 26 березня слідом за Британією низка країн заявили про видворення російських дипломатів. Серед них і Україна.

10 квітня стало відомо, що Юлію Скрипаль виписали з лікарні, а її батько вийшов з критичного стану. Організація із заборони хімічної зброї дійшла висновку, що влада Великої Британії правильно ідентифікувала речовину, якою було отруєно російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Організація із заборони хімічної зброї підтвердила російське походження "Новачка".

Залиште свій коментар

Вибір редакції