У Сомалі бойовики захопили готель, влада повідомляє про багатьох загиблих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Терористи все ще контролюють будівлю.

Декілька людей, включаючи журналістів і політиків, були вбиті внаслідок самопідриву смертника та збройної атаки на готель на півдні Сомалі 12 липня.

Про це повідомляє Al Jazeera.

Терорист-смертник на автомобілі, начиненому вибухівкою, в'їхав у популярний готель "Медіна" у портовому місті Кісмайо. Після цього до будівлі увірвалися озброєні бойовики та почали стріляти.

На той час у готелі відбувалася зустріч місцевих законодавців та старійшин переважно одного клану, які обговорювали майбутні вибори у Кісмайо.

Офіцер безпеки Абді Дхугул розповів агентству AFP, що загинуло сім осіб, включаючи колишнього міністра і законодавця. Спілка журналістів Сомалі заявила що серед загиблих є два репортери. 

Терористична група "Аль-Шабаб" взяла на себе відповідальність за напад. У заяві речника організації йдеться, що бойовики контролюють готель. "Усередині багато трупів, у тому числі мертва біла людина", – сказав Абдіазіс Абу Мусаб.

"Аль-Шабаб" вигнали зі столиці Сомалі Могадішо у 2011 році, а наступного року – з Кісмайо, порт якого був основним джерелом доходу для групи. За межами міста бойовики все ще контролюють частини регіону на півдні Сомалі.

Озброєна група залишається серйозною загрозою безпеки, бо її бойовики часто здійснюють вибухи в Сомалі і сусідній Кенії, чиї війська входять до складу миротворчих сил, уповноважених Африканським Союзом допомогти захистити уряд Сомалі.

Нагадаємо, 9 листопада минулого року у столиці Сомалі підірвали одразу чотири автомобілі поблизу готелю. Тоді загинули близько півсотні людей. 

ВідеоУ Сомалі стався жахливий теракт

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції