У список постраждалих від афери Медоффа потрапили 13 тисяч імен

Імена декількох тисяч клієнтів, які втратили гроші в афері Бернарда Медоффа, були зареєстровані судом Нью-Йорка.

Імена декількох тисяч клієнтів, які втратили гроші в афері Бернарда Медоффа, були зареєстровані судом Нью-Йорка. Потенційні жертви Медоффа настільки багаточисельні і відомі, а суми, які він у них вкрав, настільки великі, що фінансовий аналітик Гарі Макрополіс дивується, що Медофф ще живий.

"Медофф знав, що ми стежимо за ним, але я не думаю, що я був єдиний, хто хотів дістатися до Медоффа", - сказав Макрополіс CBS.

Список займає 162 сторінки і включає безліч власників великих грошей, у тому числі власника компанії Silverstein Properties Ларрі Сильверстайна, знаменитого бейсболіста Сенді Куфакса, а також тисячі просто багатих людей і тих, хто просто сподівався, що Медофф допоможе їм стати багатше.

У списку люди зі всієї Америки - з Флориди і Каліфорнії, багато ньюйоркців, членів великих корпорацій, таких як Citi Corp., Cablevision, і Bank of America.

"Чисті" гроші змішувалися з "брудними" грошима, що вкладалися Медоффом, через офшорні рахунки. "Такий великий і такий секретний ділок як Медофф не гидував грошима ні російської мафії, ні наркоділерів", - говорить Макрополіс. Він намагався покласти край афері ще вісім років тому, і звертався у Фінансову комісію нижньої палати конгресу, але ніхто в уряді не виявився зацікавлений в його доказах.

Нинішній список був зібраний компанією з Далласа AlixPartners LLP, найнятий керівниками, що займаються зараз ліквідацією компанії Bernard L. Madoff Investment Securities LLC. У списку приблизно 13 000 імен, включаючи принаймні шість, що носять прізвище Медофф і навіть власного повіреного Бернарда.

За даними влади, Медофф визнає, що він втратив більше 50 мільярдів, що належать інвесторам. Адвокати захисту говорять, що він співробітничав з владою, аби допомогти ідентифікувати активи.


Читайте  також:
Жертвами афери Медоффа стали три мільйони людей
Ліквідація піраміди Медоффа обійдеться в 500 млн. дол.
Афера Медоффа залишила страховиків без мільярда доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: