У Сполучених Штатах почали клінічне випробування вакцини проти коронавірусу – Associated Press

У Сполучених Штатах почали клінічне випробування вакцини проти коронавірусу – Associated Press

Фото: УНІАН

В дослідженнях візьмуть участь 45 волонтерів.

У США розпочнуться клінічні випробування вакцини проти коронавірусу нового типу COVID-19.

Про це 16 березня повідомляє Associated Press з посиланням на неназваного чиновника.

Зазначається, що дослідження проведуть в дослідницькому центрі Kaiser Permanente Washington Health Research Institute в місті Сіетл. У випробуваннях візьмуть участь 45 волонтерів віком від 18 до 55 років.

Вони будуть отримувати різні дози вакцини, розробленої біотехнологічною компанією Moderna, а також Національними інститутами охорони здоров’я США (NIH). Також у квітні можливі клінічні випробування вакцини, розробленої компанією Inovio Pharmaceuticals, в Університеті Пенсільванії і випробувальним центром в Канзас-сіті. 

Нагадаємо, науковці з медичного центру Університету Еразмуса в Роттердамі (Нідерланди) та Університету міста Утрехт знайшли антитіло до коронавірусу COVID-19. Станом на ранок 16 березня коронавірус COVID-19 підхопили 169 387 осіб. Недуга забрала понад 6,5 тисяч життів.

Нагадаємо, від 12 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях.

13 березня в Україні зафіксували першу смерть від коронавірусу - померла 70-річна мешканка Радомишля Житомирської області, яка їздила до Польщі. Вона протягом останніх двох тижнів вела дуже активний спосіб життя. У місті нині ввели надзвичайний стан, дезінфікують місця, де перебувала жінка, а також обстежують осіб, з якими вона контактувала.

Повʼязані теми:

Наступна публікація