У справі Буданова з'явився кримінальний авторитет Огоньок

Висунуто ще одну версію вбивства екс-полковника Юрія Буданова: йому міг мститися злодій у законі, якого Буданов нібито принизив ще у той час, коли сидів у колонії.

Російські журналісти висунули нову версію вбивства колишнього полковника Юрія Буданова, яке за останній тиждень стало темою №1 для Росії.

Як пише "Нова газета" з посиланням на результати власного розслідування, у екс-полковника був конфлікт з одним із кримінальних авторитетів – Сашею Огоньком, з яким вони разом відбували ув'язнення у колонії в Ульяновській області. Нагадаємо, Юрій Буданов був засуджений за вбивство 18-річної чеченської дівчини, яку він до того ж і зґвалтував.

Вбивство Буданова розкололо суспільство на тих, хто не сумнівається, що полковника розстріляли за наказом з Чечні, і тих, хто не виключає й інші версії мотивів зухвалого злочину.

НОВІ ДЕТАЛІ ВБИВСТВА БУДАНОВА: КІЛЕР ЗНАВ СЕКРЕТНИЙ ПРИЙОМ СПЕЦСЛУЖБ

Так, на думку журналістів, розправа над Будановим могла бути помстою "серйозного" кримінального авторитета, якого колишній полковник образив під час спільної відсидки в колонії.

За даними видання, в 2006 році у Буданова виник конфлікт із злодієм в законі Олександром Окунєвим на прізвисько Саша Огоньок. Коли останній був переведений до колонії в Димитровграді, його приймали як співробітники виправної установи, так і зеки, які співпрацювали з адміністрацією. Серед останніх опинився Буданов. Перше знайомство завершилося тим, що Окунєву зламали руку.

А незабаром Окунєв і кілька інших ув'язнених підняли бунт. Згідно з офіційним повідомленням прокуратури Ульяновської області, він спалахнув після того, як в результаті обшуків у камерах були знайдені і вилучені мобільні телефони, SIM-карти та зарядні пристрої.

Наступного дня кілька людей оголосили голодування, а після перестуку по камерах від їжі відмовилися вже кілька сотень ув'язнених. Крім того, десяток арештантів порізали собі вени.

Керівництво колонії намагалося приховати це від широкої громадськості, але прокуратуру все ж довелося залучити. Після бесіди з їхніми співробітниками бунтівники голодування припинили, інцидент був вичерпаний.

Втім, призвідників бунту, у тому числі і Сашу Огонька, перевели до інших колоній. Особи, знайомі з цим авторитетом, припускають, що Окунєв міг помститися Буданову, причому побічно цьому сприяло керівництво "червоної зони".

Як пише газета, не отримавши покарання за конфлікт і достроково звільнившись з колонії, екс-полковник "не був реабілітований у кримінальному світі".

Нагадаємо, Буданов був убитий 10 червня. Невідомі розстріляли його біля нотаріальної контори на Комсомольському проспекті в Москві, після чого зникли на автомобілі марки Mitsubishi.

Пізніше слідство дійшло висновку, що діяли професійні кілери. Вони вміло знищили сліди в машині, користувалися переробленим газовим пістолетом, не показали свої обличчя на відеокамери. Крім того, експерти стверджують, що вбивця стріляв так, як зазвичай навчають у спецназі.

Буданова з усіма військовими почестями поховали на кладовищі в підмосковних Хімках.

Читайте також:

Слідство підозрює, що Буданова могли видати держслужби

Версії вбивства полковника Буданова - чеченська вендетта чи провокація

Полковника Буданова, який убив чеченку, поховали з військовими почестями

Камери зняли, як вбивця Буданова перед розстрілом дав йому викурити останню цигарку

ВідеоУ Москві застрелили полковника Буданова, який зґвалтував та вбив 18-річну чеченку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: