У справі Литвиненка будуть нові факти?

Росіяни Луговий та Ковтун обіцяють розповісти про "нові аспекти" справи про вбивство екс-офіцера ФСБ в Лондоні.

Росіяни Андрій Луговий і Дмитро Ковтун найближчим часом збираються провести прес-конференцію для того, щоб розповісти про "абсолютно нові аспекти" справи про вбивство екс-співробітника ФСБ Олександра Литвиненка.

Про це повідомляє радіостанція "Эхо Москвы" з посиланням на Лугового. 

Ймовірно, прес-конференція відбудеться напередодні 1 листопада. Про що піде мова, Луговий не уточнив, зазначає радіостанція. 

Британська газета The Daily Mail, нагадаємо, повідомила напередодні з посиланням на авторитетні джерела в розвідувальних і дипломатичних службах, що Литвиненко працював на британську розвідку MI6 і отримував винагороду від британської служби безпеки в 2 тисячі 
фунтів стерлінгів щомісячно. 

Крім того, наводиться інформація про те, що вербуванням Литвиненка займався Джон Скарлетт - нинішній глава MI6. Саме за його ініціативою Літвіненко переїхав до Великобританії, а після попросив політичного притулку для своєї сім'ї. 

Екс-співробітник ФСБ РФ Олександр Литвиненко виїхав до Великобританії в 2000 році. Він помер у Лондоні 23 листопада 2006 року. Фахівці британського Агентства з охорони здоров'я стверджують, що знайшли в його тілі сліди радіоактивного полонія-210. 

Офіційний висновок про причини смерті Литвиненка дотепер не опубліковано. Королівська прокуратура обвинуватила в причетності до загибелі екс-співробітника ФСБ російського підприємця Андрія Лугового і зажадала його видачі але дістала відмову, оскільки Конституція РФ не допускає екстрадиції російських громадян. 

Сам Луговий категорично відкидає ці звинувачення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: