Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У справі про смерть Епштейна перші арешти: затримано тюремних охоронців

Слідство вважає, що вони не виконали свої обов’язки.

У Нью-Йорку затримали двох тюремних охоронців, які чергували у ніч загибелі мільярдера Джеффрі Епштейна. Слідство вважає, що вони не перевіряли підозрюваного у камері кожні пів години, як від них вимагає інструкція.

Охоронців затримали у вівторок, 19 листопада, це перші арешти, які здійснено через розслідування обставин смерті мільярдера.

Епштейн під вартою чекав на суд у справі про організацію секс-трафіку. Охоронців Това Ноеля та Майкла Томаса підозрюють у тому, що вони зробили фальшивий допис у журналі про обхід камер і намагались надурити слідство про свої дії у ніч смерті мільярдера.

У документах стверджується, що затримані замість перевірки Епштейна тієї ночі "сиділи за своїми столами, сиділи в Інтернеті та далеко від цього місця не відходили". Водночас, твердиться у судових документах, затримані поставили свої підписи у формах, які підтверджують перевірку ув’язнених, пише New York Times.

Як відомо, 66-річного бізнесмена Джеффрі Епштейна звинуватили в одному епізоді торгівлі людьми і в одному епізоді замаху на її організацію. Вважається, що він скоїв ці злочини між 2002 і 2005 роками. Як стало відомо з обвинувального акту, Епштейн нібито вступав у сексуальні стосунки з неповнолітніми дівчатами, а також організував схему “приведи подружку”, завдяки якій в його “масажному салоні” постійно з’являлись нові неповнолітні дівчата. У справі також фігурує співробітник кабінету Трампа - в Білому домі стежать за ходом справи. Ім'я Епштейна випливало кілька років тому у зв'язку зі звинуваченнями принца Ендрю у зв'язку з неповнолітньою. Начебто, звідником в цій ситуації виступив саме Епштейн. Букінгемський палац відкинув всі звинувачення.

10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці мільярдера Джеффрі Епштейна знайшли повішеним. Він був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин. Багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був "прибраний", адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід

Залиште свій коментар

Вибір редакції