У справі про вибух в "Домодєдово" з'явилася несподівана версія

ЗМІ стверджують, що метою злочинців був "підрив комерційної діяльності аеропорту" і працюючих в ньому компаній.

Слідчі у справі про вибух у московському аеропорту "Домодєдово" через майже 2 місяці після здійснення теракту висунули нову версію масового вбивства, згідно з якою метою злочинців був "підрив комерційної діяльності аеропорту" і працюючих в ньому компаній.

Як стверджують "Ведомости", 15 березня слідчі звернулися до департаменту економічної діяльності МВС з проханням встановити "особи, організації, зацікавлені в дискредитації роботи аеропорту і його керівництва з метою отримання економічної вигоди". При цьому видання посилається на доручення, яке дано начальнику департаменту економічної діяльності МВС Юрію Шалакову в.о. старшого слідчого з особливо важливих справ при голові Слідчого комітету Зигмундом Ложісом.

У дорученні також йдеться про те, що дії організаторів вибуху могли бути спрямовані на отримання вигоди в короткостроковому (наприклад, від перерозподілу пасажиропотоків) або довгостроковому періоді (від зміни керівництва з подальшим рейдерським захопленням інфраструктури).

МВС має визначити організації, які претендують на комерційну діяльність всередині будівлі аеропорту (сфера послуг, магазини, ресторани, кафе та інші заклади).

Нагадаємо, президент РФ Дмитро Мєдвєдєв ще 21 лютого зажадав окремий звіт від генпрокурора Юрія Чайки про власників аеропорту. Він висловлював крайнє невдоволення з приводу заплутаній історії з власником аеропорту.

Подив з приводу власників найбільшого аеропорту країни висловив недавно і голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін. Через неясностей з власниками аеропорту Бастрикін поскаржився, що незрозуміло навіть, на кого покласти відповідальність за недоробки в "Домодєдово", що дозволили терористам організувати вибух.

Нагадаємо, вибух у московському аеропорту "Домодєдово" стався 24 січня 2011 року. Терорист-смертник пустив у хід саморобний вибуховий пристрій в залі прильоту міжнародних рейсів. Загинули 37 людей, травми різного ступеня тяжкості отримали близько 200 осіб.

Через кілька тижнів особа терориста була встановлена. Ним виявився 20-річний уродженець Інгушетії Магомед Євлоєв. Відповідальність за теракт взяв на себе один із лідерів північнокавказьких бойовиків Доку Умаров.

Читайте також:

Спецслужби встановили організатора теракту в "Домодєдово"

Смертник із "Домодєдово" був під кокаїном і розгулював по терміналу годину

"Сімейний теракт": стали відомі мотиви смертника, який підірвав "Домодєдово"

ВідеоЗ’явилося нове відео теракту в "Домодєдово"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: