У справі про витік нафти у Мексиканській затоці названі перші підозрювані

У США назвали імена двох співробітників компанії BP, підозрюваних у зв'язку з аварією на нафтовидобувній платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці.

Американська влада назвала імена співробітників компанії BP, підозрюваних у зв'язку з аварією на нафтовидобувній платформі Deepwater Horizon в Мексиканській затоці, повідомили представники слідства.

Імена підозрюваних вже оприлюднені. Це Роберт Калуза (Robert Kaluza), співробітник ВР, відповідальний за роботу Deepwater Horizon, і Патрік О'Брайан (Patrick O'Bryan), віце-президент BP, що відповідає за програми буріння на шельфі. Вони обоє перебували на платформі в день аварії.

Раніше в якості підозрюваних у зв'язку з аварією в Мексиканській затоці вже називалися імена п'яти співробітників компанії Transocean, якій належала платформа. Розслідування ведеться відносно обох компаній, а також ряду підрядників, які відповідали за виконання різних робіт на платформі. За даними The Wall Street Journal, до справжнього моменту загальна кількість фігурантів справи, включаючи фізичних і юридичних осіб, досягла 16.

Співробітники ВР були названі підозрюваними після того, як з'явилися повідомлення про те, що керівництво компанії проігнорувало інформацію про несправність деяких елементів системи безпеки на Deepwater Horizon. Також влада вважає, що дії менеджерів ВР, що знаходилися на платформі під час аварії, могли посилити її наслідки.

Вибух на Deepwater Horizon, що добувають нафту на шельфі поблизу узбережжя штату Луїзіана, стався 20 квітня. Через два дні платформа затонула, і у води Мексиканської затоки почала надходити нафта. У результаті витоку у воду потрапило більше 4 мільйонів барелів вуглеводнів.

Розлив нафти в Мексиканській затоці був визнаний наймасштабнішою екологічною катастрофою в історії США. Нафта продовжує витікати у воду протягом 85 днів. У середині липня фахівці BP оголосили, що за допомогою спеціального куполу їм вдалося припинити витік. Збитки BP в процесі ліквідації наслідків аварії перевищили 3 мільярди доларів.

Читайте також:

У Мексиканській затоці евакуюють судна, задіяні у ліквідації "Нафтового Чорнобилю"

British Petroleum упіймали на підробці фото ліквідації аварії в Мексиканській затоці

Голова British Petroleum піде у відставку за два місяці

ВідеоНафтовий витік в Мексиканській затоці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: