У США 12-річна дівчинка зізналася в гомосексуалізмі перед церковною паствою

Дитина півроку зважувалася на цей крок.

У США 12-річна Саванна зі штату Юта зізналася перед спільнотою Церкви Ісуса Христа Святих останніх днів (або мормонів), що є лесбійкою.

Про це повідомляє CNN.

Дівчинка дуже любить малювати та цікавиться мистецтвом. У майбутньому вона планує обрати для себе професію мультиплікатора та працювати на студії Disney.

Рік тому, 22 червня 2016 року, за день після дня народження, дівчинка розповіла про свою орієнтацію батькам. Її мати Хізер сказала: "Все добре, я люблю тебе. І підтримаю, що б ти не зробила". Потім про це дізналися друзі та родичі. 

Рішення про необхідність публічного зізнання вона ухвалила в січні 2017. За словами Саванни, вона відчула необхідність поділитися інформацією: "У мене було відчуття, що я маю розповісти й у церкві. Про це дізналася моя сім'я, але тепер я маю намір зробити щось більше". 

Батько дівчинки Джош зауважує, що рішення донька ухвалила самостійно, і її ніхто не примушував. Саванна пояснила свій крок так: "Я хочу бути голосом для тих, хто поділяє мої погляди. Я прагну бути їхнім союзником. Я хочу, щоб знали, що бути мормоном і геєм – нормально". 

У Неділю Посту Саванна виголосила свою промову. "Бог любить мене такою, адже він любить всі свої творіння", - заявила дівчинка. "Я сподіваюсь знайти кохання і гарну роботу. Я сподіваюся, що вийду заміж і матиму родину. А ще я знаю, що ці мрії є гарними і правильними. І знаю, що навіть будучи лесбійкою, я можу все це мати та бути щасливою".

Слід зазначити, що 2015 роre в Мережі з'явилися документи церкви Ісуса Христа Святих останніх днів, в яких не схвалювалося одруження одностатевих пар. Також там зазначалося, що гомосексуалісти мають дотримуватися целібату. 

На відео чутно, що мікрофон раптово вимикається. Ролик швидко поширили в соціальних мережах. Подія наробила чимало галасу серед представників церкви. У ЗМІ з'явилися закиди, що ролик "експлуатують з політичною метою".

Мати підтримала дівчинку: "У неї більше мужності, ніж я коли-небудь у когось бачила. Змогти поділитися чимось дуже особистим привселюдно. Я дуже за неї горда".

Раніше повідомлялося, що у Шотландії єпископальна церква дозволила одностатевим парам вінчатися в церкві. Синод вніс відповідну поправку до канонічного закону.

Залиште свій коментар