Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США 26-річна журналістка-антищепленка померла через свинячий грип

Дівчина були переконана у тому, що щеплення шкідливі.

У Сполучених Штатах Америки 26-річна журналістка Брі Пайтон померла від ускладнень, викликаних свинячим грипом. Про це повідомляє видання Los Angeles Times.

Як зазначається, подруга Брі знайшла її в кімнаті без свідомості. Вона викликала швидку допомогу, яка забрала Пайтон. Лікарі зробили їй комп'ютерну томограму і інші аналізи та прийшли до висновку, що журналістка захворіла вірусом грипу H1N1. Крім того, у неї зафіксували симптоми менінгіту. Медики ввели пацієнтку в штучну кому, протримавши її там кілька годин. Але ввечері того ж дня Пайтон померла.

Уточнюється, що дівчина могла уникнути смерті, якщо б зробила щеплення. Проте, Пайтон вважала, що щеплення наносять організму більше шкоди, а користь вакцинації - сумнівна.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що за місяць від ускладнень, викликаних вірусом грипу H1N1 (свинячий грип – ред.) у Грузії померли тринадцять людей.

ВідеоСвинячий грип атакував Грузію: від ускладнень померли 13 осіб

Грузію атакував свинячий грип. Від ускладнень вірусу H1N1 померли вже 13 людей. Причому більшість жертв - не діти чи старенькі, а здорові люди середнього віку. Через поширення смертельно небезпечного штаму медичні установи країни працюють цілодобово. 

Свинячий грип атакував Грузію: від ускладнень померли 13 осіб

Залиште свій коментар

Вибір редакції