У США через кризу закрили найстаріше видання для геїв та лесбіянок

Видавництво Window Media закрилося через фінансові проблеми. Воно видавало газету Washington Blade для сексменшин.

У США через фінансові проблеми закрилося видавництво Window Media, котре випускало газети і журнали для гомосексуалістів і лесбіянок. Window Media було найбільшим американським видавництвом, орієнтованим на представників сексуальних меншин.

Труднощі з фінансуванням у видавництва почалися у серпні 2008 року, коли основний власник видавництва - інвестиційна компанія Avalon Equity Partners - перейшов під контроль уряду. Також видавництво торкнулося загальне падіння обсягу реклами в друкованих виданнях.

Зранку 16 листопада, всі офіси Window Media не відкрилися, на дверях висіло оголошення про припинення діяльності видавництва. Співробітників компанії просили прийти в 18 лстопада і забрати свої речі. Також закрилися редакції всіх видань Window Media і їх сайти.

Загальний наклад усіх видань Window Media становив приблизно 400 тисяч примірників. У тому числі видавництву належить і найстаріша американська газета для геїв і лесбіянок Washington Blade, яка відзначила у жовтні 2009 року своє 40-річчя. Персонал газети планує створити нове видання під іншою назвою, але з тією ж тематикою.

Читайте також:

В Аргентині вперше дозволили одружитися геям

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Кенія проведе перепис гомосексуалістів за півмільйона доларів

Геї вимагають окрему доменну зону

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: