Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США чоловік випадково надіслав поліцейському смс із зізнанням про скоєне вбивство

Американець зізнався дружині у вбивстві своєї співмешканки.

В американському штаті Флорида чоловік надсилав дружині смс-повідомлення зі зізнанням про скоєне вбивство, але випадково надіслав його поліцейському детективу. У підсумку його заарештували.

Про це повідомляє NBC Miami.

52-річний Девід Роуміг протягом останніх двох з половиною років жив не з дружиною, а із співмешканкою – 64-річною Саллі Кауфманн-Руфф. 30 січня вона була вбита у своїй спальні у будинку у місті Даннеллон на півночі Флориди. Девід облаштував місце злочину так, щоб виглядало, наче вона загинула під час спроби пограбування будинку.

Детективи швидко з'ясували, що зібрані докази не збігаються з історією Роуміга про вторгнення до будинку. Побоюючись, що його розкриють, Девід надіслав два смс-повідомлення своїй дружині, але їх отримав поліцейський.

"Я думаю, що вони збираються мене заарештувати", - написав Роуміг. Також він додав, що мав погану ніч, щось пішло не так і Саллі була вбита. "Я боюся, що зробив те, чого не пам'ятаю", - написав він. Свої зізнання він завершив словами: "Якщо я це зробив, я вб'ю себе".

Слідчі сказали, що два текстові повідомлення лише посилили їхні підозри. Після цього Девід був заарештований.

Чоловік розповів детективам, що він страждає від розладів і "чує голоси". Він також стверджує, що "мав досвід виходу з тіла" і "відчував, що бореться із самим собою, і пістолет вистрілив, застреливши Саллі". Роуміг визнав, що не було ніякого вторгнення в будинок. Суд заарештував його без права внесення застави.

Залиште свій коментар

Вибір редакції