У США чоловік втік з в'язниці, щоб повернутися назад із сумкою їжі та випивки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наразі ні поліція, ні представники в'язниці Бомонт не пояснюють, як саме чоловік зміг втекти.

В американському Техасі в’язень втік із тюрми Бомнт і через деякий час повернувся.

Його спіймали, коли він намагався проникнути назад зі спортивною сумкою, у якій знайшли сосиски, чипси, фрукти і кілька пляшок бренді, пише Beaumont Enterprise. Тепер йому загрожує подовження тюремного терміну.

Зазначається, що 25-річний Джошуа Хансен спочатку потрапив до в'язниці за поширення наркотиків. Але, за словами заступника шерифа округу Джефферсон, він і інші ув'язнені знаходили способи вибратися назовні практично з першого дня. Однак Хансен просто хотів сходити за їжею.

Представниця шерифа склала хроніку втечі. Так, 24 січня на приватну територію, прилеглу до в'язниці Бомонт, під'їхав автомобіль. Зсередини хтось викинув велику чорну спортивну сумку, після чого машина поїхала. Через майже дві години охоронці помітили Хансена, який біг приватною територією. Він схопив сумку і спробував повернутися назад, але його схопили.

ВідеоУ Каліфорнії троє в'язнів зафільмували процес своєї втечі з в'язниці

У сумці знайшли багато продуктів. Фрукти, закуски, чипси «Fritos», сосиски з курки і кілька значних контейнерів з їжею домашнього приготування, а також кілька пляшок спиртного і тютюну. Хто приготував курку, рис та овочі, а потім акуратно спакував і привіз в місце, до якого добіг Хансен, невідомо.

Наразі ні поліція, ні представники в'язниці Бомонт не пояснюють, як саме чоловік зміг втекти.

Нагадаємо, раніше в мексиканському місті Гвадалахара був заарештований 81-річний американець Роберт Вудринг, який перебував у бігах протягом майже чотирьох десятиліть.

Залиште свій коментар

Вибір редакції