У США чоловік, який помилково відсидів у в'язниці 46 років, отримає $1,5 млн компенсації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американець провів у в'язниці більше часу, ніж будь-яка інша особа, яка коли-небудь була помилково засуджена.

Американець Річард Філліпс, який провів у в'язниці більше 45 років за вбивство, якого не скоював, отримає півтора мільйона доларів компенсації.

Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що він провів у в'язниці більше часу, ніж будь-яка інша особа, яка була помилково засуджена. Філліпса звільнили у березні минулого року після того, як інший чоловік зізнався у вбивстві, у якому його було засуджено.

Тепер генеральний прокурор штату Мічиган Дана Нессель оголосила, що Філліпс отримає 1,5 мільйона доларів компенсації за час, проведений за ґратами. Вказана сума не оподатковуються і він не втратить жодного центу за надані йому адвокатські послуги.

73-річному Філліпсу було лише 27 років, коли його заарештували. Він був засуджений до в'язниці в жовтні 1972 року без можливості дострокового звільнення. Протягом чотирьох десятиліть світ змінився. Після того, як американця було звільнено, Філліпс заявив, що вражений кількістю сортів апельсинового соку, які зараз можна знайти на полицях супермаркетів.

Видання зазначає, що його засудження ґрунтувалося на фальшивих показаннях. Спочатку Філліпса звинувачували в тому, що він нібито витягнув з автомобіля чоловіка на ім'я Грегорі Харріс і розстріляв його до смерті. Зведений брат жертви повідомив слідчим, що він зустрівся з Філліпсом у барі, щоб обговорити вбивство.

Втім, Філліпс заперечував свою причетність до злочину. Він сказав своєму адвокату: "Я б краще помер у в'язниці, ніж визнав вбивство, яке я не робив".

2010 року інший чоловік, Річард Поломбо, визнав, що вбив Гарріса. Чотири роки по тому відділ юридичної школи університету Мічигану почула про справу Поломбо. Після багатьох років юридичних суперечок, Філліпс отримав новий судовий розгляд наприкінці 2017 року. У березні 2018 він став вільною людиною.

Нагадаємо, раніше у травні у штаті Флорида в США стратили 65-річного серійного вбивцю і ґвалтівника Боббі Джо Лонга, який убив 10 жінок і зізнався, що здійснив ще понад 40 зґвалтувань.

Відео69-річну водійку засудили за аварію, в якій та збила вагітну з дитиною

Їй присудили 5 років за ґратами. Таке рішення ухвалив Малинівський районний суд Одеси. Дитина загинула на місці на очах у матері, жінка померла в лікарні. Водійка також має сплатити сто тисяч гривень компенсації родичам загиблих. Засуджена має намір вирок оскаржити, а от прокуратура та родичі навпаки вважають його занадто м’яким. Жінка перевищила швидкість, у чому зізналася одразу на місці трагедії.    

69-річну водійку засудили за аварію, в якій та збила вагітну з дитиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції