У США чоловік застрелив шістьох людей на святкуванні дня народження через те, що його туди не покликали

У США чоловік застрелив шістьох людей на святкуванні дня народження через те, що його туди не покликали

Unsplash

Після вбивства шістьох людей чоловік покінчив із життям.

У американському штаті Колорадо чоловік застрелив шістьох людей на святкуванні дня народження, засмутившись тим, що його не запросили на вечірку. 

Про це пишуть BBC і Associated Press.

У поліції повідомили, що 28-річний Теодоро Масіас застрелив свою дівчину 28-річну Сандру Ібарра-Перес, з якою мав стосунки близько року, а також п'ятьох її родичів. Після цього чоловік застрелив себе. Сталося це цими вихідними на вечірці, яку організовували родичі дівчини.

Поліція заявляє, що близько тижня тому у чоловіка стався "конфлікт" із родиною. Також відомо, що він був ревнивим хлопцем.

"Коли його (Масіаса. - Ред.) не запросили на сімейне зібрання, підозрюваний відповів, відкривши вогонь", -  заявив начальник поліції Колорадо-Спрінгс Вінс Ніскі.

За його словами, вбивця "виявляв проблеми з владою та контролем", судимості у нього не було. За даними поліції, напівавтоматичний пістолет незаконно належав зловмиснику.

Поліція назвала стрілянину актом домашнього насильства. Троє дітей у віці двох, п’яти та 11 років стали свідками інциденту. 

Нагадаємо, 22 березня в Колорадо сталася ще одна стрілянина. 11 людей загинуло, коли нападник відкрив вогонь у відвідувачів тамтешнього супермаркету. За повідомленнями, озброєний чоловік увійшов до приміщення і почав стріляти. Самого нападника - зрештою поранила поліція, чоловіка затримали.

Новини світу: у Колорадо в магазині сталася жахлива стрілянина

Новини світу: у Колорадо в магазині сталася жахлива стрілянина