Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Демократична партія США подала багатомільйонний позов проти РФ і Трампа через втручання у вибори

Росію прямо назвали ворожою державою, котра підриває устрій Сполучених Штатів.

Національний комітет Демократичної партії США подав судовий позов проти уряду Росії, передвиборчої кампанії Дональда Трампа і організації WikiLeaks. Як повідомляє видання  The Washington Post, у документі йдеться про змову щодо зриву чесного ходу передвиборчої кампанії та впливу на результати голосування.

Серед інших, фігурують епізоди зі зламом комп’ютерних мереж демократів і очорнення їх кандидата Гіларі Клінтон. Сума збитків, задекларована в позові, вимірюється мільйонами доларів. Скарга подана до федерального окружного суду в Манхеттені, Нью-Йорк. Дії росіян названі "штурмом" американської політичної системи, а Трамп згадується в якості "активного партнера" РФ. Керівник комітету Том Перес назвав роль президента США "безпрецедентною зрадою".

Як повідомлялося, у своєму першому інтерв'ю з моменту звільнення в травні 2017 року колишній директор ФБР Джеймс Комі сказав, що вважає, що глава Білого дому Дональд Трамп "морально непридатний" бути президентом. Він зауважив, що не може точно сказати, чи Трамп пішов на компроміс із росіянами. "Це можливо", - сказав колишній директор ФБР.

ВідеоТрамп попередив Москву про серйозні воєнні плани американців у Сирії

Тричі після атаки на Сирію Радбез ООН збирався на засідання, і тричі Росія блокувала резолюції, в яких пропонувалося принаймні розслідувати напад. У Білому домі вирішили покарати Асада та Путіна власними силами.

Трамп попередив Москву про серйозні воєнні плани американців у Сирії

Залиште свій коментар

Вибір редакції