У США демократи вперше за 8 років отримають більшість у Палаті представників - попередні результати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

А республіканці утримають контроль над Сенатом.

За попередніми результатами проміжних виборів до Конгресу США, Демократична партія вперше за вісім років заволодіє більшістю в Палаті представників, натомість республіканці утримають контроль над Сенатом.

Таку інформацію повідомили американські телеканали CNN і Fox News.

»Республіканці в вівторок утримали контроль у Сенаті на проміжних виборах і, як виглядає, розширили свою більшість, навіть в той час як демократи зробили значні кроки до повернення (більшості – ред.) в Палаті представників вперше за вісім років", - прогнозує американський телеканал CNN.

Збереження республіканської більшості в Сенаті особливо важливо зараз для Дональда Трампа, оскільки це надасть йому можливість наповнити федеральну судову систему консерваторами для просування своїх реформ.

"Хоча (прогнозована – ред.) перемога демократів у Палаті представників стане серйозним ускладненням для законодавчого порядку денного президента Трампа і дає нову надію лібералам, які хочуть просунути розслідування й, можливо, навіть імпічмент президента, утримання республіканцями Сенату забезпечує їм контроль над усіма важливими призначеннями федеральних суддів", -повідомляє Fox News.

Наразі республіканці контролюють тут 235 з 435 мандатів, демократи – 193. Для контролю за більшістю потрібно 218 голосів. Таким чином, для контролю за більшістю демократи мали отримати місця у 23 округах, які у попередньому складі парламенту контролювалися республіканцями, - пише «Європейська правда».

Наразі підрахунок голосів триває, але обидва політичні табори зійшлися у думці, що демократи вже гарантували собі щонайменше 23 додаткових місця у нижній палаті.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп озвучив перші звинувачення в недостатніх зусиллях для перемоги республіканців на виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції