У США дівчина покинула чоловіка і вийшла заміж за його батька, який на 29 років старший за неї

У США дівчина покинула чоловіка і вийшла заміж за його батька, який на 29 років старший за неї

У США дівчина покинула чоловіка і вийшла заміж за його батька, який на 29 років старший за неї

Фото: Daily Mail

У пари виявилися спільні інтереси.

У США 31-річна жінка вийшла заміж за батька свого колишнього чоловіка, якому 60 років. Нині у пари теж є дитина, а колишня дружина навіть спілкується з ексчоловіком і сином свого нового обранця.

Про це пише Daily Mail.

Так, Еріка у 19-річному віці вперше вийшла заміж за старшого брата шкільної подруги Джастіна, якому на той момент було 27 років. За два роки шлюбу у них народився син, але після цього їхні стосунки почали псуватися.

Виявилося, що чоловік більшість часу перебував удома з сином, а дружина будувала кар'єру, мріяла про подорожі і брала участь у всіх заходах. Так, на одному із автомобільних шоу, яке влаштовував її свекор, Еріка і Джефф зрозуміли, що мають спільні інтереси, і зблизилися. 

Жінка вирішила розлучитися з чоловіком, а незабаром після розірвання шлюбу зрозуміла, що має почуття до свекра. Еріка стверджує, що причиною її розлучення не був роман зі свекром, оскільки він стався пізніше.

Також їй не заважає різниця у віці з Джеффом. Ба більше у результаті Еріка і Джефф почали жити разом і побралися. Згодом Еріка навіть народила доньку від нового чоловіка. Водночас вона й надалі спілкується з ексчоловіком, з яким виховує сина. 

"Джефф - молода душа, а я - стара душа. Він сміється, коли я це говорю, але все вийшло - і Джастін був людиною, яка все розуміє", - каже дівчина.

Своєю чергою, 60-річний Джефф сказав, що ніколи не дивився на різницю у віці, і вони просто покохали одне одного такими, які є. 

Нагадаємо, у Британії в графстві Глостершир 29-річний юнак і 44-річна матір його дівчини, котра поїхала народжувати другу дитину, несподівано закрутили роман і "втекли", поки породілля була в клініці.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація