Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США дівчина зіштовхнула свою подругу з 18-метрового мосту, бо "вона сама попросила"

Постраждала отримала серйозні травми і хоче, щоб її подруга потрапила до в'язниці.

У США підліток впала з 18-метрового мосту у річку після того, як її штовхнула подруга. Інцидент стався у Регіональному парку Моултон-Фоллз у штаті Орегон. Дівчина отримала серйозні травми і тепер хоче, щоб її подруга потрапила до в'язниці.

Про це пише ВВС.

Цей випадок зафільмували на смартфон і тепер відео страшного падіння активно поширюється у Мережі і показується в ефірі американських телеканалів.

На відео видно, як 16-річна Джордан Холгерсон стоїть на мосту перед тим, як стрибнути в річку - насправді це поширена розвага серед місцевих підлітків. Джордан довго не може наважитися зробити крок уперед, аж раптом її подруга, 18-річна Тейлор Сміт, штовхає дівчину у спину і та летить вниз, махаючи руками та ногами.

Внаслідок падіння Джордан отримала переломи шести ребер, проколоті легені та інші внутрішні травми.

В інтерв'ю телеканалу NBC постраждала заявила, що хоче ув'язнення для своєї подруги. "Спочатку я не дуже хотіла, щоб Тейлор опинилася у біді, але тепер, коли я думаю про це більше, я хочу, щоб вона сиділа у в'язниці і думала про те, що вона зробила ", - сказала Джордан.

Тейлор зі свого боку заявила, що Джордан сама попросила штовхнути її з мосту.

"Вона хотіла стрибнути, але вона злякалася, і вона попросила мене штовхнути" - сказала Тейлор Сміт під час ранкового шоу на телеканалі АВС. "Я думала, що з нею усе буде добре. Я не думала про наслідки".

Сміт каже, що бажання її "близької" подруги бачити її у тюрмі "трохи шокує, але це зрозуміло". "Спочатку вона казала: "Усе добре, я знаю, що ти не хотіла мені нашкодити". А тепер вона просто не відповідає", - розповіла Тейлор.

Дівчина каже, що їй страшно опинитися у в'язниці, але вона сприйме будь-яке рішення, що призначить суд.

Прокуратура округу Кларк підтвердила, що розглядає можливість кримінальної відповідальність щодо 18-річної Сміт. У п'ятницю, 17 серпня, їй офіційно висунули звинувачення у злочинній недбалості. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції