У США для Ірану є 14-тонна бомба

США підготували для Ірану супер-бомбу, вагою 14 тонн, яка потужніша за російську вакуумну бомбу, розповів американський генерал.

Взрив російської вакуумної бомби
news.yahoo.com
США підготували для Ірану супер-бомбу, вагою 14 тонн, яка потужніша за російську вакуумну бомбу (на фото - випробування нової російської вакуумної бомби)
Для удару по ядерних об'єктах в Ірані у США є найпотужніша бомба, вагою 14 тонн, яка здатна вражати цілі, розташовані глибоко під землею, і по цих характеристиках перевищує щойно випробувану в Росії вакуумну бомбу.

З такою заявою виступив у середу в ефірі телекомпанії "Фокс" голова експертної ради при неурядовому Комітеті з політики відносно Ірану, колишній заступник керівника штабу ВВС США, генерал-лейтенант у відставці Томас Маккінерні.

"У нас є нова масивна бомба проникаючої дії вагою в 30 тисяч фунтів (14 тонн), яка по-справжньому здатна пробивати, - заявив генерал. - Російська зброя... було скинуто з літака, що підняв її, - це не бомба проникаючої дії. У нас же є проникаюча бомба - я не можу сказати вам, на яку глибину вона може пробити, але у Ахмадінеджада в Ірані немає нічого, що ми не змогли б пробити."

Макінерні, коментуючи розповсюджену напередодні телекомпанією "Фокс" інформацію про початок обговорення в коридорах влади у Вашингтоні сценаріїв військового удару по Ірану, заявив, що після рішення Німеччини відмовитися від подальших антиіранських санкцій у США "більше немає вибору".

"Вони (німці) примусили нас перейти до військового варіанту," - заявив відставний генерал.

Описавши декілька ймовірних сценаріїв силових дій США проти Ірану, що був замкерівника штабу американських ВВС повідомив, що, на його думку, найкращою була б масована повітряна кампанія з бомбардування Ірану.

За його словами, таке бомбардування "почнуть від 65 до 70 літаків, побудованих за технологією "стелс", а також 400 звичайних літаків".

"Це повітряна кампанія, тривалістю 48 годин для ураження 2,5 тисяч цілей та знищення їх (іранських – прим.ред.) ядерних об'єктів, об'єктів протиповітряної оборони, їх військово-повітряних сил, їх військово-морських сил, їх ракет у відповідь потенціалу "Шахаб-3" і, нарешті, їх командування й управління, і хай після цього іранський народ бере країну назад у свої руки," - заявив генерал-лейтенант у відставці, додавши: "Це просто!".

Макінерні є відомою фігурою в консервативних колах Вашингтона й очолює експертну раду, іншими членами якої є колишній директор ЦРУ Джеймс Вулсі, колишні заступники держсекретаря США Уїльям Нітце і Ричард Шифер, а також колишній представник міністра оборони США на переговорах з контролю над озброєннями в Європі Реймонд Тантер.

Коментар Макинерні з'явився після того, як "Фокс" розповсюдила у вівторок інформацію про розгляд адміністрацією Буша планів можливого бомбового удару по Ірану протягом найближчих восьми-десяти місяців у зв'язку з тим, що у Вашингтоні, як стверджують джерела телекомпанії, дійшли висновку про фактичний провал дипломатичних зусиль за рішенням ядерної проблеми Ірану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: