У США дозволять огляд комп'ютерів людей, що прибувають з-за кордону

На думку експертів, президентська адміністрація намагається таким чином розвіяти побоювання в суспільстві щодо порушення конфіденційності.

Адміністрація Барака Обами роз'яснила конгресменам і суспільству запропоновані нею нові правила огляду комп'ютерів і інших електронних пристроїв для громадян, що прибувають в США з-за кордону.

На думку експертів, президентська адміністрація намагається таким чином розвіяти побоювання в суспільстві щодо порушення конфіденційності і інших конституційних прав громадян.

За словами міністра національної безпеки США Джанет Наполітано, що захищає нововведення, пропозиції адміністрації Обами займають золоту середину між дотриманням цивільного права мандрівників і необхідністю забезпечувати безпеку усередині країни.

Зокрема, нові правила дозволяють проводити огляд електронних пристроїв без згоди власника, проте в його присутності. Крім того, співробітники служб безпеки мають право копіювати інформацію з електронних носіїв без відома власника для подальшого ознайомлення.

Нагадаємо, в 2007 р. влади США посилили контроль на прикордонних пропускних пунктах, приписавши усім, що в'їжджають в країну, здавати відбитки десяти пальців і проходити через спеціальний сканер. Введення цих заходів Вашингтон традиційно пояснив необхідністю боротьби з тероризмом.

Читайте також:

Українські прикордонники вимагатимуть у іноземців звіт про статок

Чернігівські прикордонники затримали 24 діжки нелегального меду

Нелегал в'їхав до Британії в автобусі з прикордонниками

Гондураські прикордонники не пустили президента-вигнанця додому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: