Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США електронна сигарета вибухнула в руках власника та вбила його

У чоловіка були численні рани та опіки.

В американському штаті Флорида 38-річний чоловік помер від вибуху електронної сигарети.

Про це повідомляє CNN.

Чоловіка знайшли мертвим пожежники, що прибули до його будинку через сигнал тривоги. В нього було зранене обличчя та опіки по всьому тілу. Як показала експертиза, чоловік помер від того, що частина електронної сигарети під час вибуху влетіла йому в голову.

Як зазначається, найрозповсюдженіші причини вибухів електронних сигарет – проблеми з батареєю. Окрім цього, у США протягом року зафіксували майже 200 пожеж, спричинених вибухами таких пристроїв.  

Нагадаємо, учені розповіли про надзвичайну шкоду електронних сигарет. Як з'ясувалось, вейп може мати настільки ж поганий вплив, як звичайні сигарети, і викликати мутації ДНК.

ВідеоВ Україні більше двох років не можуть заборонити продаж вейпів підліткам

Кожен п’ятий український підліток сьогодні смалить електрону сигарету. Це офіційні дані Всесвітньої організації здоров’я. Вейп, який придумали у Китаї у 2004 році для благих цілей, виявився не таким вже і рятівним. Дивний пристрій з приємним смаком відразу зацікавив молодь в усьому світі. Але якщо весь цивілізований світ усвідомив проблему і почав щось робити із цим, то в Україні підліткам легко продають і самі пристрої, і рідини для них.

В Україні більше двох років не можуть заборонити продаж вейпів підліткам

Залиште свій коментар

Вибір редакції