Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США ФБР оприлюднило документи про розслідування справи проти Білла Клінтона

Документ містить 129 сторінок, однак більша частина вмісту недоступна для перегляду.

ФБР опублікувало на своєму сайті документи справи 15-річної давнини щодо виявлення можливої корупційної складової в процесі помилування президентом Біллом Клінтоном бізнесмена Марка Річа.

Про це пише Лента.ру.

Клінтон помилував Річа, коли до закінчення його президентських повноважень залишалося кілька годин.

Критики вказували на те, що дочка Річа нібито пожертвувала Демократичної партії більше 1 мільйона доларів, з них більше 100 тисяч на сенатську передвиборну кампанію колишньої першої леді Гілларі Клінтон і 450 тисяч на президентську бібліотеку Клінтона.

За відсутністю складу злочину справа була закрита в 2005 році.

Документ містить 129 сторінок, однак більша частина вмісту недоступна для перегляду.

Раніше Держдепартамент США відновив розгляд справи з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування по електронній пошті в період її керівництва відомством.

Скандал розгорівся в березні 2015 року. З'ясувалося, що вона вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше запевняла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Кандидат у президенти заявила про впевненість, розслідування з приводу нових електронних листів, які ФБР виявило, не призведе до порушення проти неї кримінальної справи.

Відео ФБР отримало доступ до нових електронних листів у справі Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Вибір редакції