Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США готують нові санкції проти Росії, які охоплять оборонну та енергетичну галузі

Таким чином сенатори хочуть убезпечити країну від російського впливу на вибори.

Сенатори обох партій США - і демократи, і республіканці - підготували новий пакет санкцій проти Росії, спрямований на те, щоб убезпечити країну від втручання Росії у вибори.

Очікується, що “Закон про заборону” представлять у середу, 3 квітня, сенатори Кріс Ван Голлен та Марко Рубіо, передає The Daily Beast з посиланням на джерела Reuters.

Проте аби санкції набули чинності, директор Національної розвідки США має підтвердити, чи втручалась Росія чи будь-яка інша країна у вибори в Штатах. На це у розвідника буде 30 днів.

Якщо розвідка надасть переконливі докази втручання, то протягом 10 днів запровадять новий пакет обмежень, що охопить російські банкову, енергетичну та оборонну галузі, а також санкції за купівлю держборгу країни. Крім того закон передбачає можливість блокувати будь-яке майно російських політиків та бізнесменів у США.

Зазначимо, що після тривалого слідства спеціальний прокурор Роберт Мюллер не знайшов змови президента США Дональда Трампа із Росією під час передвиборчої кампанії 2016 року - він представив звіт щодо цього, який охоплює 400 сторінок. Документ представлять у квітні, а на початку травня спецпрокурор пояснить свої висновки Конгресу. Втім прокурори "не звільняють" Трампа від можливого перешкоджання правосуддю та викладають відповідні докази з обох боків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції