Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США "Храм Сатани" звинуватив владу в замаху на релігійні свободи через ембріони

Раніше "Храм Сатани" пропонував встановити двометровий пам'ятник Бафомету.

Організація "Храм Сатани" засудила нові правила поводження з останками людських ембріонів, які введені в американському штаті Техас.

Про це повідомляє Jezebel.

З грудня техаські медичні установи зобов'язані хоронити або кремувати ембріони. У "Храмі Сатани" вважають, що таким чином влада намагається нав'язати свої релігійні переконання іншим. "Храм сатани" планує домагатися скасування нових правил поводження з ембріонами у суді.

"Храм сатани" — американська політична організація, створена в 2014 році для боротьби за відділення церкви від держави, соціальну справедливість і рівність. Всупереч назві, її члени не вірять в окультизм і не поклоняються дияволу.

У 2014 році "Храм Сатани" пропонував встановити двометровий пам'ятник Бафомету в будівлі Капітолія штату Оклахома.

Нагадаємо, що раніше депутати міської ради міста Фінікс в американському штаті Арізона знайшли спосіб не допустити сатаністських ритуалів перед початком своїх засідань.

Тепер традиційна молитва перед початком роботи міськради буде скасована — її місце займе хвилина мовчання. Таке рішення депутати місцевого органу виконавчої влади прийняли після того, як група сатаністів вимагала дозволити нерелігійним групам також проводити символічні заходи перед початком засідань.

Залиште свій коментар

Вибір редакції