Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США Іванку Трамп звинувачують у порушенні Конституції та федеральної етики

Донька президента, працюючи в Білому домі, отримуватиме мільйонні доходи від сімейного бізнесу.

Донька президента США Іванка Трамп зароблятиме більше мільйона доларів на рік на сімейному бізнесі, одночасно обіймаючи посаду головного радника свого батька.

Про це повідомляє New York Post.

Такі гроші надходитимуть від підприємств, пов'язаних із Trump Organization. Вони створюють розкішні курорти у всьому світі, зокрема в Дубаї, Індонезії та на Балі.

Як зазначається, деякі проекти залучали державні компанії для будівельних робіт, отримували подарунки від іноземних урядів (державні землі, спрощені нормативно-правові акти) та брали гроші від іноземних офіційних осіб.

Таким чином, тривалі зв’язки Іванки з компанією загрожують конфліктом інтересів. Зважаючи на її нову посаду в Білому домі, це заборонено федеральними законодавством та етикою.

Іванку також звинувачують у порушенні положень Конституції: федеральні чиновники не мають права отримувати подарунки від іноземних урядів без дозволу конгресу.

"Оскільки вона отримує ці гроші, перебуваючи у Західному Крилі, до неї такі ж претензії, як і до Дональда Трампа та Стівена Сполдінга, глави відділу стратегій та зовнішніх зв'язків організації Common Cause", - йдеться у повідомленні.

Іванку перевірятимуть на благонадійність через фінансові труднощі її чоловіка Джареда Кушнера, а також через зв’язки з сімейним бізнесом.

"Якщо у неї знайдуть якісь закордонні борги, зв’язки і зобов’язання – це обов’язково вкажуть", - заявив Пол Спіллер, екс-заступник начальника контртерористичного центру розвідувального співтовариства, який провів близько 30 років у ЦРУ.

Згідно з минулорічним фінансовим звітом Іванки Трамп, вона полишила посаду віце-президента Trump Organization, але планувала зберегти дохід від бізнесу. З початку 2017 року вона заробила майже 1,5 мільйона доларів на сімейному бізнесі.

У Trump Organization заперечують наймання державних компаній та отримання подарунків від іноземних урядів.

Нагадаємо, старша донька Трампа – Іванка – має серйозні амбіції і з великою вірогідністю планує стати президентом США. В одному з американських видань з’явились уривки з книжки про таємниці американського президента Дональда Трампа.

ВідеоМеланія та Іванка Трамп знову в центрі обговорення

Залиште свій коментар

Вибір редакції