У США кількість вакцинованих від коронавірусу перевищила число тих, хто заразився

Дата публікації
Перегляди
5092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США кількість вакцинованих від коронавірусу перевищила число тих, хто заразився

Фото: Associated Press

Темпи вакцинації у США є найшвидшими у світі.

У США кількість вакцинованих від COVID-19 громадян перевищила кількість американців, які впродовж пандемії отримали позитивні результати тестів на коронавірус.

Про це із посиланням на власну статистику увечері в понеділок, 1 лютого, повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що від початку масового щеплення одну або дві дози вакцини отримали вже 26,5 млн людей. Водночас загальне число виявлених в країні випадків коронавірусу сягає 26,3 млн.

У виданні наголошують, що темпи вакцинації у США є найшвидшими у світі. Щодня ін'єкції препаратом від коронавірусу тут отримують близько 1,34 млн людей. Таким чином, за останні шість тижнів 7,8% американців отримали принаймні одну дозу вакцини, а 1,8% вважаються повністю вакцинованими.

За словами заступника директора з інфекційних хвороб Центру США з контролю і профілактиці захворювань Джея Батлера, в країні вже спостерігають зменшення показників заражень та госпіталізацій.  

"Хоча ці тенденції обнадійливі, я хочу підкреслити, що цифри на національному рівні все ще високі, і вони такі ж високі, як і в будь-який момент пандемії до цього моменту", - наголосив він.

30 січня у США кількість випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, перевищила позначку в 26 мільйонів. Найбільш враженим пандемією американським штатом на даний момент є Каліфорнія, яка нещодавно перетнула позначку в 40 тисяч пов'язаних із COVID-19 смертей. Єдиним штатом, який також виявив понад 40 тисяч летальних випадків, є Нью-Йорк.

Нагадаємо також, що у США повідомили вже про понад чотири сотні випадків зараження новим штамом COVID-19 із Великої Британії, які виявили у 30 штатах. 

ВООЗ вивчає витоки коронавірусу, а десятки країн світу посилюють карантин

ВООЗ вивчає витоки коронавірусу, а десятки країн світу посилюють карантин

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
5092
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація