У США конгресмен розлютив громадськість своїм відео з концтабору Освенцим

Чиновник уже встиг вибачитися за необдуманий вчинок.

Представники музею Аушвіц-Біркенау в Освенцимі розкритикували американського конгресмена від Республіканської партії Клея Хіґґінса за те, що той під час відвідин газової камери записав селфі-ролик.

Про це інформує "ВВС".

Перед входом до музею розміщена пам'ятна дошка з написом, що закликає відвідувачів зберігати тишу в цьому історичному місці та не розмовляти. 

На відео Хіґґінс знімає, як пересувається територією музею та коментує скоєні в тамтешніх камерах звірства.

У музеї наполягають: "Кожен має право на особисте сприйняття побаченого. Але, перебуваючи всередині газової камери, слід зберігати шанобливу тишу. Це не сцена".

Чоловік уже вибачився за відео, опублікувавши офіційне звернення на своєму сайті. "Я хотів висловити повагу до тих, кого вбили в Аушвіці та нагадати світові, що зло існує, про це мають пам'ятати вільні нації і лишатися сильними. Я щиро перепрошую за ненавмисно завданий мною біль", - сказав конгресмен. 

Цікаво, що раніше Хіґґінс працював у поліції та вів на місцевому телебаченні щотижневу передачу про злочинність та роботу правоохоронних органів. Його звільнили з посади через публікацію в Мережі скандальних роликів. У грудні минулого року Хіґґінса несподівано обрали конгресменом від штату Луїзіана.

Раніше повідомлялося, що Папа Римський Франциск вперше відвідав концтабір в Освенцимі. Понтифік не промовив ані слова, крім привітань до людей, які вийшли живими із "табору смерті".

Фотогалерея Папа римський уперше на власні очі побачив жахи Освенциму. Фоторепортаж (21 фото)

 

Залиште свій коментар