Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США ледве не потонула субмарина, набита тоннами контрабандного кокаїну

Митна служба США і співробітники прикордонної охорони штату Техас перехопили товар на суму 200 мільйонів доларів.

Митна служба США і співробітники прикордонної охорони штату Техас перехопили контрабанду 5,5 т кокаїну в США на суму 200 мільйонів доларів у східній частині Тихого океану. Товар перевозили у підводному човні.

Про це повідомляє The Independent.

Підводний човен з контрабандою почав тонути через занадто велику вагу вантажу. Унаслідок захоплення судна співробітники митниці арештували чотирьох осіб.

"Співпраця та командна робота зумовлює такий результат, що підозрювані заарештовані, а наркотики не дістануться берегів США. Наші співробітники будуть використовувати будь-яку можливість, аби перешкоджати цьому виду транснаціональної злочинної діяльності", - повідомив Директор Національного центру повітряної безпеки Джон Вассон.

Зазначимо, у 2015 році митна служба США і прикордонна охорона запобігли 198 спробам ввезення наркотиків до країни та конфіскували понад 96 тонн кокаїну.

Нагадаємо, раніше СБУ перекрила міжнародний канал постачання кокаїну з Латинської Америки. За даними правоохоронців, наркоділки ввозили кокаїн літаками, приховуючи його у шоколадних цукерках, придбаних у магазинах безмитної торгівлі в аеропорту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції