У США лідера організації, що критикує геїв, запідозрили в гомосексуалізмі

Доктор Рекерс читає лекції, присвячені критиці секс-меншин, і виступає експертом з питань заборони на усиновлення дітей парами геїв і лесбіянок в штатах Флорида і Арканзас.

У США провідний активіст руху, який вважає гомосексуалізм серйозним сексуальним відхиленням, був звинувачений в тому, що він провів десятиденну відпустку в компанії чоловіка, що займається проституцією.

Як з'ясували ЗМІ, член правління американської Національної асоціації з дослідження та терапії гомосексуалізму (National Association for Research and Therapy of Homosexuality, NARTH) Джордж Рекерс найняв компаньйона на сайті з промовистою назвою Rentboy.com (хлопчик в оренду), який пропонує клієнтам широкий вибір - від "хлопчика за викликом" до "масажиста", повідомляє британська газета The Times.

Доктор Рекерс, який проповідує баптистської віру, не став заперечувати, що насправді найняв компаньйона на цьому сайті для поїздки у квітні в Лондон і Мадрид. Проте відомий в США гомофоб пояснив, що помічник йому був необхідний після нещодавно перенесеної хірургічної операції. За словами Рекерса, йому після операції було складно переносити свій багаж. Тим часом всюдисущі репортери зняли пару, що виходить з міжнародного аеропорту Майамі після відпустки, при цьому Рекерс сам котив на візку валізи.

Як встановили журналісти, 20-річний житель Пуерто-Ріко фігурує на Rentboy.com під ніком Geo. На ресурсі він описується як "чуттєвий", "дикий", але при цьому готовий задовольнити будь-які вимоги і що має "прекрасні сідниці".

Доктор Рекерс читає лекції, присвячені критиці секс-меншин, і виступає експертом з питань заборони на усиновлення дітей парами геїв і лесбіянок в штатах Флорида і Арканзас. Він також є автором численних книг, в яких гомосексуалізм трактується як захворювання, яке можна як запобігти, так і вилікувати.

Захисники прав гомосексуалістів закликали Рекерса після викриття піти за власним бажанням з Національної асоціації з дослідження та терапії гомосексуалізму, що відмовляється визнавати рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та американських психіатричних асоціацій про виключення гомосексуалізму зі списку патологій. Рекерс як член цієї асоціації читає лекції по всьому світу.

Рекерс також є засновником Ради з дослідження сім'ї (Family Research Council), яка також критикує гомосексуалізм.

Читайте також:

Літнє подружжя відправили у круїз з геями

Львівських геїв закидали яйцями

Міліція силою розігнала гей-парад в Москві

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: