Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США лікарі врятували хлопчика, якому шампур проштрикнув голову, увійшовши на 15 сантиметрів

Дивом металевий стержень не пошкодив школяру око, мозок та великі судини.

В американському штаті Канзас лікарі врятували 10-річного хлопчика, якому шампур для м’яса пробив голову, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Ксавьє грався у будинку на дереві, як раптом на нього напали оси і він впав просто на рожен. Шампур увійшов на 15 сантиметрів, але дивом не пошкодив око, мозок та великі судини. Хірургам вдалося обережно витягти гострий стрижень.

Щойно школяр прийшов до тями, увесь медпересонал зібрався у його палаті, щоб урочисто подарувати шампур на згадку.

"Аби витягти цей шампур, ми залучили багатьох людей. Близько сотні. Усе для того, щоби ти знову посміхався. Тепер на тобі велика відповідальність. Маєш бути хорошим хлопцем, бо усі ці люди спостерігатимуть за тобою", - сказав хірург Коджі Еберсоул.

ВідеоУ США лікарі врятували 10-річного хлопчика, якому шампур для м’яса пробив голову

Хірургічне диво. В американському штаті Канзас лікарі врятували 10-річного хлопчика, якому шампур для м’яса пробив голову. Ксавьє грався у будинку на дереві, як раптом на нього напали оси і він впав просто на рожен. Шампур увійшов на 15 сантиметрів, але дивом не пошкодив око, мозок та великі судини. Хірургам вдалося обережно витягти гострий стрижень. Щойно школяр прийшов до тями, увесь медпересонал зібрався у його палаті, щоби урочисто подарувати шампур - на згадку.

У США лікарі врятували 10-річного хлопчика, якому шампур для м’яса пробив голову

Нагадаємо, раніше у США на бейсболі тато ефектно врятував своїх дітей від зламаної битки. Чоловік примудрився навіть не розлити пиво, яке тримав в іншій руці.

Залиште свій коментар

Вибір редакції